Ochrana kmene a kůry proti okusu a ohryzu


Ochrana kmene a kůry proti okusu a ohryzu

-   MILMAR - tubulárně tvarovaná, samosvorná plastická síťovina k ochraně kmenů listnatých stromků před okusem a poškozením zvěří především v zimních měsících. Podélně rozříznutá pro snadné připevnění kolem kmenu stromku. Je flexibilní - průměr chráničky se přizpůsobuje růstu kmenu. Malá oka - 3 x 3 mm zabraňují prorůstání stromku chráničkou. Výborná vzdušnost a světelná propustnost umožňuje zdravý růst stromku. Materiál je UV stabilizovaný PP černé barvy (polypropylen).

-   BiteProtect® - ochranné pletivo, které vytváří účinnou ochranu proti poškození způsobenému ohryzem a okusem listnatých stromků zvěří především v zimních měsících. Ochranné pletivo lze umístit kolem kmene a tím vytvořit externí ochrannou vrstvu. Je k dostání v rolích. Pletivo lze přizpůsobit na výšku i šířku.
BiteProtect je otevřená ochrana, která zajišťuje, že kmen bude mít dostatek vzduchu a slunečního záření a tím se zabrání hnilobě kmene stromu. Materiál je UV stabilizovaný PP černé barvy (polypropylen).

-   VyvaPlant Air - tubulárně tvarovaná, plastová chránička k ochraně kmenů listnatých stromků před okusem a poškozením zvěří především v zimních měsících.
Podélně rozříznutá pro snadné připevnění kolem kmenu stromku.
- univerzální – při aplikaci se snadno přizpůsobí průměru kmene 
- podélně uzamykatelná bez nutnosti použití dalších úvazků
- dlouhá životnost - UV stabilizovaný HDPE o tloušťce 0,5 mm
- snadná montáž i demontáž
- výborná vzdušnost a světelná propustnost umožňuje zdravý růst stromku
- barva - bílá a zelená